Home / Feja / Sa i këndshëm mund të jetë një iftar në Tokio?
Like faqes ne Facebook

Sa i këndshëm mund të jetë një iftar në Tokio?


Japonia njihet si vend i zhvilluar dhe me diversitet, por mbi të gjitha, vend i cili respekton vlerat njerëzore, dhe ato që i përfaqëson feja islame.

Tani në hyrje të muajit të shenjtë të Ramazanit, shtrimi i iftareve është shumë i zakonshmëm. Por sa i këndshëm mund të jetë një iftar në Tokio?

Shiheni videon dhe nuk do të ju duhet asnjë shpjegim shtesë! /window.fbAsyncInit = function() {
FB.init({
appId : ‘1847400895584906’,
xfbml : true,
version : ‘v2.9’
});
FB.AppEvents.logPageView();
};

(function(d, s, id){
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) {return;}
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Like faqes ne Facebook

Check Also

Ushtria amerikane është akuzuar për lirimin e 40 militantëve të Daesh në Afganistan

Zëdhënësi i talebanëve Zabihullah Muxhahidi ka thënë në llogarinë e tij të Twitter se ushtria amerikane kishte vrarë …