Home / Shendeti / Nje truk i thjeshte per te pastruar tualetin
Like faqes ne Facebook

Nje truk i thjeshte per te pastruar tualetin

Pastrojeni tualetin ne menyre efikase dhe shume te lehte.
Perdorni kete metode per ta pastruar ate lehtesisht dhe pa perdorimin e kimikateve te blera ne dyqane.
Te gjithe e dime se produktet e pastrimit mund te jene shume te rrezikshme.
Ky pastrues i bere ne kushte shtepiake punon per bukuri dhe gjithgka qe ju duhen jane vetem dy ingrediente te diet me shume gjasa ju i keni ne keto moment ne shtepi:
uthull e bardhe dhe sapun i lengshem.
Ky pastrues pergatitet dhe perdoret shume lehte.
Perberesit:
1 kupe uthulle te bardhe
1 kupe sapun i lengshem
1 rrobe per pastrim
1 ene mbajtese
Nxeheni uthullen per 3 minuta dhe hidheni ne ene. Shtoni sapunin e lengshem dhe perziejini mire. Aplikojeni kete perberje ne zonen e duhur dhe lereni per nje minute. Ne fund pastrojeni me nje rrobe te paster.
Burimi: Healthy Life Byte
Shperndaje lajmin Nje truk i thjeshte per te pastruar tualetin ne facebook, twiter, google+ etj.

Like faqes ne Facebook

Check Also

Lavrov: Rusia nuk duhet të veprojë ‘dhëmb për dhëmb’ pasi Facebook ndalon mediat ruse

Sergej Lavrov thotë se është kundër kundërshtimit te mediave të huaja në Rusi pas ndalimit të Facebook të faqeve të …