Home / Fotolajm / Midis Prishtine flamuri grek, ku janë nacionalistet islamofob që hoqën flamurin Turk?

Midis Prishtine flamuri grek, ku janë nacionalistet islamofob që hoqën flamurin Turk?

Prishtinë në një muri afër restorantit “El Greco” flamuri grek,shteti i të cilit ende nuk e ka njoftë Kosovën dhe mban padrejtësisht Çamërin të bllokuar…

Ku janë ata “Prizrenalit” qe po hjekun flamurin Turk me shkue me hjek edhe këtë të Grekut…

Check Also

Kirgizi – Përfundon Samiti 6. i Këshillit Turk, Hungaria merr statusin e vëzhguesit

Përfundoi të hënën Samiti 6. i Kryetarëve të Shteteve të Këshillit Turk, organizuar nën presidencën …