Home / Kultura / ShBA – Njujorkezët morën pjesë në “Luftën e jastëkëve”

ShBA – Njujorkezët morën pjesë në “Luftën e jastëkëve”

Me qindra banorë dhe turistë u mblodhën të shtunën në mbrëmje nën masa të forta sigurie të policisë në sheshin Uashington të Nju-Jorkut për të festuar Ditën Ndërkombëtare të Luftës me Jastëkë.

Check Also

4 mënyra si të trajtoni dhe kuroni njëkohësisht dhimbjen e gjurit në kushte shtëpie!

Dhimbja e gjurit është një çështje shumë e zakonshme që prek një numër të madh …