Home / Troje Shqiptare / Kosova / Sekuestrohen 70 kg drogë në Kamzë, një i arrestuar

Sekuestrohen 70 kg drogë në Kamzë, një i arrestuar

Një sasi prej 70 kg drogë është sekuestruar në Kamëz, dhe një person është arrestuar.

Sasia e drogës u gjet në një automjet që u ndalua nga policia, që arrestoi drejtuesin, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Burime nga policia bëjnë me dije se makina është ndjekur gjatë rrugës që ka përshkruar nga Lezha në Tiranë.

Check Also

Cilat jane virtytet me te cmuara qe i jepen njeriut?

Iben Mubarekun e pyeten: Cilat jane virtytet me te cmuara qe i jepen njeriut?Tha: “Mendja …