Home / Feja / Pse po e merni shembull NASRADININ kur dihet se ajo është shpikje e sufive?

Pse po e merni shembull NASRADININ kur dihet se ajo është shpikje e sufive?

Pse po e merni shembull NASRADININ kur dihet se ajo është shpikje e sufive?
 
Vazhdojmë me publikimin e pyetjeve dhe përgjigjeve me qëllim mësimin e fesë tonë islame, pyetja e radhës e cila i parashtrohet hoxhës së nderuar Abil Veseli thotë: Pse po e merni shembull NASRADININ kur dihet se ajo është shpikje e sufive?, për ta dëgjuar përgjigjen klikoni më poshtë:
 
Artikulli paraprakA lejohet të vishen pantollona të shkurtëra sportive që janë mbi gjunjë?Artikulli vijuesDua të mastruboj 1 her në muaj (a më lejohet)?

Check Also

Shqiptari i befason të gjithë, gjesti i tij gjatë stuhisë në Katar po bën xhiron e rrjetit

Ky është shqiptari që u bë i njohur në vetëm pak kohë, dhe falë një …