Home / Fotolajm / Pse në protestën e opozitës kishte flamuj izraelit?

Pse në protestën e opozitës kishte flamuj izraelit?

Në protestën e sotme të opozitës krahas flamurit kombëtar dhe shumë pankartave të tejra, ra në në sy edhe prezenca e një flamuri të Izraelit.

Nuk dihet kush është personi që e mbante në dorë këtë flamur dhe cili ishte qëllimi.

Check Also

Digjet Flamuri Izraelit Në Mes Të Berlinit,Ja Si Reagon Izraeli

Me mijëra persona u mblodhën në qendrën e Berlinit për ta protestuar masakrën në Gaza, …