Home / Feja / Njofton hoxhë Halil Kastrati, 2 banesa dhurohen falas këtë javë

Njofton hoxhë Halil Kastrati, 2 banesa dhurohen falas këtë javë

Njofton hoxhë Halil Kastrati, 2 banesa dhurohen falas këtë javë

Në profilin e tij në facebook, hoxha Halil Kastrati njofton se këtë javë in shaa Allah, do dhurohen 2 banesa falas për familjet skamnore.

Ai shkruan:

“Speciale !!

Kete jave dhurohen 2 banesa

Nje si çdo te Premte dhe tjetra per nder te festes se pavaresise

Do te kemi emocione gezimi

Zoti i gezofte bamiresit!”

Hoxhë Halil Kastrati është hero që po e ndërton Kosovën, po e kthen shpresën te shqiptarët, hero me kuptimin të plotë!

Elhamdulilah, lum për ato zemra që do gëzohen, lum për ata bamirës që Allahu i Madhërishëm do ua shtojë të mirat në këtë botë dhe botën tjetër.

 

Check Also

“Pse s’më mori Zoti dhe mua”, jeta hidhur e gruas që ngatërroi gazin me frenat dhe shtypi 2 persona

E rëndë ishte dhe ngjarja e ndodhur në zonën e Kamzës disa ditë më parë, …