Home / Fotolajm / Midis Prishtine flamuri grek, ku janë nacionalistet islamofob që hoqën flamurin Turk?

Midis Prishtine flamuri grek, ku janë nacionalistet islamofob që hoqën flamurin Turk?

Prishtinë në një muri afër restorantit “El Greco” flamuri grek,shteti i të cilit ende nuk e ka njoftë Kosovën dhe mban padrejtësisht Çamërin të bllokuar…

Ku janë ata “Prizrenalit” qe po hjekun flamurin Turk me shkue me hjek edhe këtë të Grekut…

Check Also

Tsipras-Rama, për Pashkë në Korçë. Kryeministri grek autorizon negociatat finale me Shqipërinë

Burime diplomatike pranë Ministrisë së Jashtme greke i kanë konfirmuar Top Channel se kryeministri Aleksis …