Home / Feja / Luani i Drenicës Mulla Osman Musliu i shpalon Islamofobet shqiptarë

Luani i Drenicës Mulla Osman Musliu i shpalon Islamofobet shqiptarë

Në videon e më poshtme do thikoni se si Luani i Drenicës Mulla Osman Musliu i shpalon Islamofobet shqiptarë

Shperndaje lajmin Luani i Drenicës Mulla Osman Musliu i shpalon Islamofobet shqiptarë ne facebook, twiter, google+ etj.

Check Also

E prisnin në studio për të dhënë lajmet, ndahet nga jeta gazetarja shqiptare

Ka ndërruar jetë ditën e djeshme në mënyrë të papritur gazetarja dhe moderatorja historike e …