Home / Troje Shqiptare / Kosova / Kurti takohet me Pacollin

Kurti takohet me Pacollin

Kandidati i Vetëvendosjes për kryeministër, Albin Kurti, sapo ka përfunduar një takim me kreun e AKR-së, Behgjet Pacollin.

Koha Ditore raporton se takimi është mbajtur në hotelin “Swiss Diamond”.

Detaje të këtij takimi nuk dihen.

Javë më parë Kurti dhe Pacolli kishin pranuar të kenë biseduar për një koalicion të mundshëm.

Check Also

Sisi i Egjiptit takohet me kryeministrin Izraelit në OKB

CAIRO – Presidenti Egjiptian Abdel Fattah al-Sisi takoi kryeministrin Izraelit Benjamin Netanjahu për herë të …