Home / Feja / Ja se si klerikët e Katedrales e hedhën në tokë flamurin Kombëtar dhe atë të Kosovës (VIDEO)

Ja se si klerikët e Katedrales e hedhën në tokë flamurin Kombëtar dhe atë të Kosovës (VIDEO)

Një skandal ka ndodhur gjatë ceremonisë së shugurimit të Katedrales “Nënë Tereza” në Prishtinë ku është përdhosur flamuri kombëtarë dhe ai i Kosovës.

Në pamjet më poshtë mund të shihet qartë se për flamujt nuk ka pasur vend në tryezën e shtruar dhe se klerikët vendin “më të përshtatshëm” për flamurin Kuq e Zi dhe për atë të Kosovës e kanë parë të jetë në tokë, duke nënçmuar skajshmërisht kombin shqiptarë.

Shikoni pamjet:

Ja se si klerikët e Katedrales e hedhën në tokë… by tvshenjaofficial

Shperndaje lajmin Ja se si klerikët e Katedrales e hedhën në tokë flamurin Kombëtar dhe atë të Kosovës (VIDEO) ne facebook, twiter, google+ etj.

Check Also

Urimi i myftiut të kosovës naim ef. Tërnava me rastin e festës së Bajramit të Fitrit

Të nderuar besimtarë, vëllezër dhe motra! Po përcjellim muajin e Ramazanit, muajin më të veçantë, …