Home / Foto lajm / Ish këshilltari i Hashim Thaçit: “Jam mysliman, mos bëni panik”! (Foto)

Ish këshilltari i Hashim Thaçit: “Jam mysliman, mos bëni panik”! (Foto)

Adri Nureallari, ish këshilltar i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka publikuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihet i veshur me një triko në të cilën ka një mbishkrim, siç duket të bërë gjatë një seance stërvitore.

Siç edhe shihet në foto, në mbishkrimin në fjalë shkruan “I’m muslim, don’t panic”, që në shqip i bie “Jam mysliman, mos bëni panik”.

Megjithatë, nëse e ka bërë me qëllim ose ka qenë rastësi, nuk mund të thuhet.

Check Also

4 mënyra si të trajtoni dhe kuroni njëkohësisht dhimbjen e gjurit në kushte shtëpie!

Dhimbja e gjurit është një çështje shumë e zakonshme që prek një numër të madh …