Home / Feja / Dua të mastruboj 1 her në muaj (a më lejohet)?

Dua të mastruboj 1 her në muaj (a më lejohet)?

Dua të mastruboj 1 her në muaj (a më lejohet)?
 
 

Vazhdojmë me publikimin e pyetjeve dhe përgjigjeve me qëllim mësimin e fesë tonë islame, pyetja e radhës e cila i parashtrohet hoxhës së nderuar Abil Veseli thotë: Dua të mastruboj 1 her në muaj (a më lejohet)?, për ta dëgjuar përgjigjen klikoni më poshtë:
 
Artikulli paraprakPse po e merni shembull NASRADININ kur dihet se ajo është shpikje e sufive?

Check Also

Erdoğan: Do ta vazhdojmë me një strategji të re operacionin në Afrin

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan theksoi arritjet e operacionit ushtarak në rajonin e Afrinit …