Home / Feja / Bëje këtë lutje

Bëje këtë lutje

O ALLAH
Nxire prej trupave tona
Çdo sëmundje
Çdo helm
Çdo magji
Çdo msysh
Çdo mërzi
Çdo breng
Çdo pikëllim
Çdo ngushtim

Dhe zëvendësoe me
Shëndet
Lumturi
Gëzim
Shpëtim
përkthim
Hoxhë S.Rushiti

 

Shperndaje lajmin Bëje këtë lutje appeared first on .

Check Also

Kongresmeni amerikan: Jared Kushner mund të ketë organizuar vrasjen e gazetarit Khashoggi

Kongresmeni i Teksasit Joaquin Castro, anëtar i Dhomës së Punëve të Jashtme dhe Komitetit të …