Home / Troje Shqiptare / Kosova / Atletico kalon në çerekfinale | KOHA ISLAME

Atletico kalon në çerekfinale | KOHA ISLAME

Atletico Madrid është kualifikuar në cerekfinale të Ligës së Kampionëve, megjithë barazimin pa gola në ndeshjen e dytë ndaj Bayer Leverkusen.
Gjiganti spanjoll ka kaluar në xhiron e radhës pasi në ndeshjen e parë e pati mposhtur skuadrën gjermane me rezultat 4-2.

Check Also

Miqësia e ngushtë Rama-Erdogan ‘jep frutat’, me gazsjellësin TAP, 1 miliard euro i injektohen ekonomisë shqiptare

Shqipëria dhe Turqia kanë ngritur një “Urë të re” mes tyre pas nënshkrimit të marrëveshjes …