Home / Bota / 7 pjesëtarë të një familje vriten në Dallas

7 pjesëtarë të një familje vriten në Dallas

Një person i armatosur ka vrarë shtatë vetë në një shtëpi në Dallas, Teksas, përpara se të vritej nga policia.

Dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur dhe ndodhen në spital si pasojë e ngjarjes së ndodhur natën e së dielës. Zëdhënësi i policisë David Tilley tha se sulmuesi u vra nga oficeri përgjegjës pas një shkëmbimi të armëve të zjarrit. Oficeri nuk u plagos. Nuk është ende e qartë se çfarë motivoi sulmin në periferi të Planos, apo nëse armiku i dinte viktimat. Dallas News njoftoi se të vrarët ishin duke shikuar Cowboys Dallas, një ekip i futbollit amerikan, kur u gjendën përpara të shtënave.Policia tha se të gjitha viktimat janë të rritur.Gjendja e dy të mbijetuarve është e panjohur./ PT

Check Also

Video: Allahu ekber !!! A është e mundur kjo? me një frymë… Globi Islam

loading... Allahu ekber !!! A është e mundur kjo? 😮 me një frymë… ☆ ☆ …