Home / Feja / 3 RASTET KUR XHINËT MUND TË FUTEN NË TRUPIN TUAJ

3 RASTET KUR XHINËT MUND TË FUTEN NË TRUPIN TUAJ

3 RASTET KUR XHINËT MUND TË FUTEN NË TRUPIN TUAJ

Video ligjeratë në gjuhen angleze e përkthyer në gjuhen shqipe në lidhje me xhinët.
3 RASTET KUR XHINËT MUND TË FUTEN NË TRUPIN TUAJ
Hija-Islame do të vazhdoj të sjell pran jush motra dhe vëllezër video ligjerata nga më të ndryshmet nga të cilat inshAllah të gjithë do të kemi dobi.
Shiko videon me poshte:

Check Also

Shefat e shtabeve të Turqisë, Rusisë dhe Iranit takohen në Soçi, diskutojnë për zbutjen e konfliktit në Siri

Shefi i shtabit i ushtrisë turke Hulusi Akar u takua me homologët e tij rusë …